Kano Avondvierdaagse Noord-Holland

maandag 15 juni 2026 t/m donderdag 18 juni 2026

 
Tijd
19:15 tot 21:45 uur
Locatie
diverse
 

In WEEK 25 WORDT DE 52 STE KANO AVOND VIERDAAGSE WEER GEHOUDEN.

Dat is op:

  • MAANDAG  15  JUNI  BIJ Kanocentrum A Bloem ,   Wormer ,  Sternstraat 18 , 1531 VN   ( start bij   K.V.  De Zwetplassers.)
  • DINSDAG  16 JUNI  BIJ K.V ,  Gaasperplas  ,  Amsterdam , Langbroekpad 2 ,1108 EA   
  • WOENSDAG  17 JUNI BIJ  K.V.   Uitgeest   ,  Uitgeest ,Meeldijk 23, 1910 AC  
  • DONDERDAG 18 JUNI  BIJ K.V.  De  Geuzen ,   Zaandam  , Geuzen pad 1 ,1504 NZ. (95 jaar).    

     
    het is voor de 52 st keer dat dit evenement georganiseerd wordt en dat willen wij nog lang zo houden.
    het is de dertiende keer dat ik( Martin Rendering ) lid van De Zwetplassers dit nu doe en elk jaar probeer ik er weer andere verenigingen bij te krijgen. (LET OP  inschrijfgeld) €6,00 euro. p.p. Voor 4 avonden  Of € 1,50 euro p.p. voor 1 avond graag gepast contant a.u.b.
     
DE START IS ELKE AVOND  OM 19:15 UUR  DUS ZORG DAT JE OP TIJD BEN.  
    



Voor diegenen die niet weten wat het inhoudt:, Er wordt bij 4 verschillende verenigingen een avond tochtje gevaren. Zo tussen de 10 a 15 km per avond. Bij de eerste avond worden de deelnemers ingeschreven , en aangevinkt als zij weer terug zijn van het tochtje. ( er zit bij de bijlage een inschrijf formulier. DIE PER VERENIGING VIA EEN VERTEGENWOORDIGER  AAN DE ORGANISATOR WORDT GEGEVEN. )
Voor elke avond dient u zich bij de organisator te melden zodat wij weten met hoeveel wij op het water zijn. Er wordt per avond ook een stempelkaart bij gehouden ,dus op de Donderdag avond kun je vier stempels hebben op de kaart. Iedereen krijgt dezelfde herinnering.

Mocht je een vervoerprobleem hebben  met de kano, Ik heb een botenwagen mee zodat die alle avonden mee kan. (hoef je hem alleen Maandag en Donderdag mee te nemen). 

Ik hoop, Dat we elkaar straks gaan zien.
 met vriendelijke groet Martin Rendering , Organisatie.
Gewestelijke Kano Avond 4 Daagse.